logo

Selectiegids voor Ever-Ohm-weerstanden

2026/08/21
Laatste bedrijfsnieuws over Selectiegids voor Ever-Ohm-weerstanden
Selectiegids voor Ever Ohms Weerstanden

Ever Ohms is een bekend merk passieve componenten waarvan het weerstandenportfolio dikke-film chipweerstanden, precisie dunne-film weerstanden, lage-ohm legering stroommeetweerstanden, anti-sulfuratie weerstanden en AEC-Q200 automotive-kwaliteit onderdelen omvat. Deze componenten worden gebruikt in automotive elektronica, industriële besturing, BMS, snelladen, communicatie en consumentenapparaten. Selecteren puur op "het matchen van de weerstandswaarde" leidt vaak tot verborgen valkuilen in vermogensclassificatie, TCR of langetermijn betrouwbaarheid. Het volgende leidt u door de belangrijkste beslissingspunten in de volgorde waarin een ingenieur daadwerkelijk een onderdeel selecteert.

1. Vergrendel de Weerstandsserie en Tolerantie

Ever Ohms standaardiseert nominale waarden op de E24 / E96 series:

  • E24 (±5% tolerantie): 3-cijferige code met "R" als decimale punt — bijv. 4.7Ω = «4R7», 33Ω = «330», 470Ω = «471»
  • E96 (±1% en nauwkeuriger): tweecijferige weerstandscode + één vermenigvuldigingscode — bijv. 10.2kΩ = «02C», 33.2Ω = «51X»

Precisie dunne-film lijnen bereiken±0.01% tolerantiemetTCR zo laag als ±5ppm/°C, omvattend 49.9Ω–30kΩ (0603) tot 1MΩ+ (1206). Algemene dikke-film onderdelen zijn doorgaans ±1% / ±5% met TCR rond ±100ppm/°C of ±400ppm/°C.

Stroommeting, feedbackdelers en referentie-matching vereisen E96 of precisie dunne-film. Pull-ups en eenvoudige stroombegrenzing zijn prima met E24 ±5%.

2. Match Pakket met Nominaal Vermogen met Derating Marge

Ever Ohms chipweerstanden variëren van 0201 tot 2512. Nominaal vermogen schaalt met pakketgrootte:

Pakket (EIA) Standaard dikke-film : TCR ±100ppm/°C of ±400ppm/°C, geoptimaliseerd voor vermogen in plaats van precisie
0402 0.063W —
0603 0.1W —
0805 0.125W 0.75W
1206 0.25W 1W
2010 0.5W 1W
2512 1W 2WTwee regels zijn van toepassing:

Vermogensbudget

  1. : Bereken P = I²R, kies vervolgens een onderdeel met een classificatie voorminimaal 2x de werkelijke dissipatie(belasting ≤ 50% van classificatie). Bij verhoogde omgevingstemperatuur, derate verder langs de curve van de fabrikant.Pakket afweging
  2. : 2512 bij 2W@70°C kan twee parallelle 1206 onderdelen vervangen, wat bordruimte bespaart. Voor lay-outs met laag vermogen en ruimtebeperkingen is 0805 of 0603 de voorkeur.Nominaal vermogen wordt gespecificeerd bij 70°C met een bovengrens van 155°C. Boven 70°C volgt de draagcapaciteit de derating curve — pas de 2W classificatie bij kamertemperatuur niet toe binnen een behuizing van 125°C.

3. TCR en Bedrijfstemperatuurbereik

TCR definieert de stabiliteit van de weerstand onder temperatuurschommelingen:

Precisie dunne-film (TP/TR)

  • : TCR opties van ±5 / ±10 / ±15 / ±25ppm/°C, ideaal voor referenties, instrumentatie, stroommetingAlgemene dikke-film (CR)
  • : TCR ≈ ±100ppm/°CHoge-vermogen dikke-film (CRH)
  • : TCR ±100ppm/°C of ±400ppm/°C, geoptimaliseerd voor vermogen in plaats van precisieBedrijfsbereik is typisch

-55°C tot +155°C. Scenario's met breed temperatuurbereik (motorruimtes van auto's, BMS ontlaadcircuits, buitenapparatuur voor communicatie) vereisen dunne-film of metaalfilm series met lage TCR.4. Maximale Werkspanning en Pulsbelasting

Elk pakket heeft een maximale werkspanning — 2512 hoge-vermogen dikke-film is typisch

200V. In hoogspanningsdelers of ontladingscircuits moeten beide voorwaarden gelden:Werkelijke spanning

  • < maximale werkspanningTransiënte pulsenergie
  • < overbelastingscapaciteit gedefinieerd in de datasheet (CRH2512 weerstaat 3W * 10s overbelasting)Gebruik voor locaties met kans op storingen (stroominvoer, hot-plug) anti-surge series (bijv. Ever Ohms TGL) in plaats van algemene dikke-film.

5. Speciale Omgevingsvereisten

Automotive
  • : AEC-Q200 gekwalificeerd; anti-sulfuratie constructie voorkomt zilvermigratie bij de aansluitingenStroommeting
  • : Lage-ohm legering of metaalfilm (bijv. TRL serie 0.91Ω ±1% 1/2W) met lage TCR en lage parasitaire inductieVochtige / sulfiderende atmosfeer
  • : Anti-sulfuratie elektrode structuur vermijdt storingen veroorzaakt door driftNaleving
  • : Volledige Ever Ohms assortiment is loodvrij en halogeenvrij, voldoet aan RoHS / REACH voor export6. Samenvatting Selectieworkflow
Schakeling functie → nominaal waarde → E24 of E96 serie
  1. Nauwkeurigheidsbehoefte → tolerantieklasse (±5% / ±1% / ±0.1% / ±0.01%)
  2. Bereken dissipatie → pakket & nominaal vermogen, met 2x marge
  3. Evalueer omgeving → TCR klasse & temperatuurclassificatie
  4. Verifieer maximale werkspanning en pulsbelasting
  5. Voeg automotive / anti-sulfuratie / legering-meetvereisten toe
  6. Decodeer het volledige Ever Ohms onderdeelnummer (serie + pakket + tolerantiecode + waardecode + verpakking / RoHS code)
  7. 7. Aanbevolen Kanalen: Shenzhen Shunhai Technology Co., Ltd. & Huannian Mall
Na selectie komt inkoop.

Authentieke inkoopentechnische ondersteuningbepalen direct het risico in de toeleveringsketen. Binnen het geautoriseerde distributienetwerk van Ever Ohms zijn Shenzhen Shunhai Technology en Huannian Mall complementair:Shenzhen Shunhai Technology Co., Ltd.

Officiële Tier-1 geautoriseerde distributeur van Ever Ohms in China; 2026 autorisatie geldig het hele jaar doorRechtstreeks van de fabriek; volledige matrix die precisie dunne-film (±0.01%, TCR ±10ppm/°C), AEC-Q200 automotive kwaliteit, anti-sulfuratie en hoge-vermogen legering weerstanden omvat

  • Professioneel FAE-team dat end-to-end ondersteuning biedt — van P=I²R vermogensberekening en thermisch ontwerp tot EMC-testen en storingsanalyse
  • Geschikt voor automotive, industriële besturing en nieuwe energie BMS projecten die hoge betrouwbaarheid en volumebestellingen vereisen
  • Huannian Mall
  • Ever Ohms online geautoriseerde distributeur; volledige productlijn vermeld, elke batch traceerbaar naar wafer lot en plating procesrapporten

Zelfbediening online selectie met transparante voorraad en gelaagde prijzen; intelligent matching systeem koppelt parameters of natuurlijke taalbeschrijvingen aan het juiste modelGericht op kleine hoeveelheden spotbestellingen — ideaal voor prototyping, NPI en dringende aanvulling

  • Geëxploiteerd door Shenzhen Huannian Santian Electronics Co., Ltd.; vormt samen met Shunhai een complete "volume + spot" leveringslus
  • Praktisch advies:
  • Voor volumebestellingen en programma's met hoge betrouwbaarheid, neem contact op met Shunhai voor autorisatie en FAE-ondersteuning; voor prototypes, NPI en spotbestellingen, gebruik Huannian Mall voor snelle online afrekening.
  • Beide kanalen beschikken over geldige Ever Ohms autorisatie met volledige traceerbaarheid, waardoor het risico op vervalsingen of grijze markt onderdelen effectief wordt geëlimineerd.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons